45114-010030-3749/14-S-6
Numer produktu DigiKey
3M15515-3M155951-X-6-ND
Producent
Numer produktu producenta
45114-010030-3749/14-S-6
Opis
SGL END CBL ASSY 14POS SKT 6"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na kabel 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Typ złącza
Gniazdo na kabel
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2
Długość alternatywna
SGL END CBL ASSY 14POS SKT 3"