45112-010030-3749/12-D-6
Numer produktu DigiKey
3M15514-3M155950-3M15514-6-ND
Producent
Numer produktu producenta
45112-010030-3749/12-D-6
Opis
DBL END CBL ASY 12POS SKT 6"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Typ złącza
Gniazdo do gniazda
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 173
Długość alternatywna
DBL END CBL ASY 12POS SKT 3"