45110-010030-7700/10-D-12
Numer produktu DigiKey
45110-010030-7700/10-D-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
45110-010030-7700/10-D-12
Opis
CABLE ASSY 10 POS 12" PINOUT-D
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda, odwrócone 1,00' (304,80mm)
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Długość
1,00' (304,80mm)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ złącza
Gniazdo do gniazda, odwrócone
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Długość alternatywna
CABLE ASSY 10 POS 6" PINOUT-D
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
CABLE ASSY 10 POS 24" PINOUT-D
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
CABLE ASSY 10 POS 36" PINOUT-D