45110-010030-3749/10-S-6
Numer produktu DigiKey
3M15522-3M156019-X-6-ND
Producent
Numer produktu producenta
45110-010030-3749/10-S-6
Opis
SGL END CBL ASSY 10POS SKT 6"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na kabel 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Status części
Aktywny
Typ złącza
Gniazdo na kabel
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 42
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
SGL END CBL ASSY 10POS SKT 3"