2306-6111-TG jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 269
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 2 092
Arkusz danych
Molex
W magazynie: 5 906
Preci-Dip
W magazynie: 861
Preci-Dip
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
Listwa złącza Otwór przelotowy 6 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2306-6111-TG
Numer produktu DigiKey
2306-6111-TG-ND
Producent
Numer produktu producenta
2306-6111-TG
Opis
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2306-6111-TG Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,120" (3,05mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,450" (11,43mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Nieaktualne
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cynowo-ołowiowe
Liczba pozycji
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
3A