201+24MMX55M
201+24MMX55M
201+24MMX55M
Numer produktu DigiKey
3M156829-ND
Producent
Numer produktu producenta
201+24MMX55M
Opis
TAPE MASKING NATURAL 15/16"X60YD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Maskowanie Taśma Guma Samoprzylepna Naturalne 0,94" (24,00mm) 15/16" X 180' (55,0m), 60yd
Kategoria
Szerokość
0,94" (24,00mm) 15/16"
Producent
3M
Długość
180' (55,0m), 60yd
Seria
Kolor
Naturalne
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowanie
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Typ taśmy
Maskowanie
Trwałość magazynowa
18 mies.
Klej
Guma
Temperatura przechowywania/chłodni
70°F (21°C)
Podłoże, nośnik
Papier marszczony
Bazowy numer produktu
Grubość
0,0044" (4,4mil, 0,112mm)