158210-0120-HF625/10-D-6
Numer produktu DigiKey
3M156023-HF10S-3M156023-6-ND
Producent
Numer produktu producenta
158210-0120-HF625/10-D-6
Opis
CABLE 10POS SOCKET TO SOCKET 6"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,039" (1,00mm)
Producent
3M
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Seria
Kolor
Szare, taśma
Opakowanie
Zbiorcze
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Nieaktualne
Zakończenie kabla
IDC
Typ złącza
Gniazdo do gniazda
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
10
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster - złącza
0,079" (2,00mm)