155226-6303-RB
Numer produktu DigiKey
3M5098-ND
Producent
Numer produktu producenta
155226-6303-RB
Opis
CONN HEADER VERT 26POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 26 pozycja 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
155226-6303-RB Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,150" (3,81mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,155" (3,94mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,425" (10,80mm)
Opakowanie
Taca
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), wypełnienie szkłem
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1,25A