150250-2000-RB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Samtec Inc.
50 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150250-2000-RB
Numer produktu DigiKey
3M5339-ND
Producent
Numer produktu producenta
150250-2000-RB
Opis
CONN RCPT 50POS 0.079 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150250-2000-RB Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,183" (4,65mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
500V=
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Pătrat
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)