LS-1025LM/PSA-0.75"X180"-1RL
Numer produktu DigiKey
1067-LS-1025LM/PSA-0.75"X180"-1RL-ND
Producent
Numer produktu producenta
LS-1025LM/PSA-0.75"X180"-1RL
Opis
ISOLOSS LS-1025LM/PSA GASKET FOA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pianki 0,75" x 180,00" (19,1mm x 4572,0mm) (szer. x dł.) X 0,250" (6,35mm) Poliuretan Czarne
Grubość
0,250" (6,35mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,75" x 180,00" (19,1mm x 4572,0mm) (szer. x dł.)