LS-1006LM/PSA-12"X12"-6PK
Numer produktu DigiKey
1067-LS-1006LM/PSA-12"X12"-6PK-ND
Producent
Numer produktu producenta
LS-1006LM/PSA-12"X12"-6PK
Opis
ISOLOSS LS-1006LM/PSA GASKET FOA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pianki 12,00" x 12,00" (304,8mm x 304,8mm) (szer. x dł.) X 0,060" (1,52mm) Poliuretan Czarne
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Grubość
0,060" (1,52mm)
Producent
3M (TC)
Gęstość
160kg/m³
Seria
Materiał
Poliuretan
Opakowanie
Torba
Klasa palności materiału
UL94 HBF
Status części
Nieaktualne
Kolor
Czarne
Rozmiar / wymiar
12,00" x 12,00" (304,8mm x 304,8mm) (szer. x dł.)