LS-1006LM/PSA-1"X1"-50PK
Numer produktu DigiKey
1067-LS-1006LM/PSA-1"X1"-50PK-ND
Producent
Numer produktu producenta
LS-1006LM/PSA-1"X1"-50PK
Opis
ISOLOSS LS-1006LM/PSA GASKET FOA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pianki 1,00" x 1,00" (25,4mm x 25,4mm) (szer. x dł.) X 0,060" (1,52mm) Poliuretan Czarne
Grubość
0,060" (1,52mm)
Opakowanie
Torba
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" (25,4mm x 25,4mm) (szer. x dł.)