LS-1006LM/PSA-0.5"X180"-1RL
Numer produktu DigiKey
1067-LS-1006LM/PSA-0.5"X180"-1RL-ND
Producent
Numer produktu producenta
LS-1006LM/PSA-0.5"X180"-1RL
Opis
ISOLOSS LS-1006LM/PSA GASKET FOA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pianki 0,50" x 180,00" (12,7mm x 4572,0mm) (szer. x dł.) X 0,060" (1,52mm) Poliuretan Czarne
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Grubość
0,060" (1,52mm)
Producent
3M (TC)
Gęstość
160kg/m³
Seria
Materiał
Poliuretan
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 HBF
Status części
Nieaktualne
Kolor
Czarne
Rozmiar / wymiar
0,50" x 180,00" (12,7mm x 4572,0mm) (szer. x dł.)