F9460PC-0.75-5
Numer produktu DigiKey
1067-F9460PC-0.75-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
F9460PC-0.75-5
Opis
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 3/4"X5YDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Transfer samoprzylepny Taśma Akryl, 100MP Samoprzylepna Przezroczyste 0,75" (19,05mm) 3/4" X 15' (4,6m), 5yd
Kategoria
Grubość - podłoża, nośnika
0,0040" (4,0mil, 0,102mm)
Producent
3M (TC)
Szerokość
0,75" (19,05mm) 3/4"
Seria
Długość
15' (4,6m), 5yd
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Przezroczyste
Status części
Aktywny
Zastosowanie
Przyłączenie, zastosowania wysokotemperaturowe
Typ taśmy
Transfer samoprzylepny
Zakres temperatur
300°F (149°C)
Klej
Akryl, 100MP
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Podłoże, nośnik
Papier siarczanowy wielopowlekany
Trwałość magazynowa
24 mies.
Grubość
0,0060" (6,0mil, 0,152mm)
Temperatura przechowywania/chłodni
60°F - 80°F (16°C - 27°C)
Grubość - kleju
0,0020" (2,0mil, 0,051mm)