ENG-LS-2503-10"X10"-5PK
Numer produktu DigiKey
1067-ENG-LS-2503-10"X10"-5PK-ND
Producent
Numer produktu producenta
ENG-LS-2503-10"X10"-5PK
Opis
FOAM 54.02X3600" PLYURETHANE 5PK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pianki 10,00" x 10,00" (254,00mm x 254,00mm) (dł. x szer.) X 0,030" (0,76mm) Poliuretan Czarne
Kategoria
Grubość
0,030" (0,76mm)
Gęstość
400,462kg/m³
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
10,00" x 10,00" (254,00mm x 254,00mm) (dł. x szer.)