ENG-LS-2006-10"X10"-5PK
Numer produktu DigiKey
1067-ENG-LS-2006-10"X10"-5PK-ND
Producent
Numer produktu producenta
ENG-LS-2006-10"X10"-5PK
Opis
FOAM 10"X10" POLYURETHANE 5PK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pianki 10,00" x 10,00" (254,00mm x 254,00mm) (dł. x szer.) X 0,060" (1,52mm) Poliuretan Czarne
Kategoria
Grubość
0,060" (1,52mm)
Gęstość
320kg/m³
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
10,00" x 10,00" (254,00mm x 254,00mm) (dł. x szer.)