ENG-LS-1019LM-10"X10"-5PK
Numer produktu DigiKey
1067-ENG-LS-1019LM-10"X10"-5PK-ND
Producent
Numer produktu producenta
ENG-LS-1019LM-10"X10"-5PK
Opis
FOAM 54.02X1200" PLYURETHANE 5PK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pianki 10,00" x 10,00" (254,00mm x 254,00mm) (dł. x szer.) X 0,190" (4,83mm) Poliuretan Czarne
Kategoria
Grubość
0,190" (4,83mm)
Producent
3M (TC)
Gęstość
160,185kg/m³
Seria
Materiał
Poliuretan
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 HBF
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Rozmiar / wymiar
10,00" x 10,00" (254,00mm x 254,00mm) (dł. x szer.)