AB6005S-10-11.8(10)
Numer produktu DigiKey
1067-AB6005S-10-11.8(10)-ND
Producent
Numer produktu producenta
AB6005S-10-11.8(10)
Opis
RF ABSORB/SHLD SHEET 11.7"X10"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Arkusz pochłaniający/ekranujący AB6000 Polimer Żywica, opiłki metalowe Taśma nieprzewodząca, jednostronna 10,000" (254,00mm) X 11,700" (297,00mm) X 0,004" (0,11mm)
Kategoria
Szerokość
10,000" (254,00mm)
Producent
3M (TC)
Grubość - całkowita
0,004" (0,11mm)
Seria
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Opakowanie
Skrzynka
Klej
Taśma nieprzewodząca, jednostronna
Status części
Aktywny
Materiał
Polimer Żywica, opiłki metalowe
Typ
Arkusz pochłaniający/ekranujący
Trwałość magazynowa
12 mies.
Kształt
Prostokątne
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Długość
11,700" (297,00mm)
Temperatura przechowywania/chłodni
70°F (21°C)