Ilustracja dla 8815SQ-30(25) jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
8815SQ-30(25)
Numer produktu DigiKey
1067-8815SQ-30(25)-ND
Producent
Numer produktu producenta
8815SQ-30(25)
Opis
THERM PAD 30MMX30MM W/ADH 1=25PK
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 30,00mm x 30,00mm Pătrat Samoprzylepna - obie strony
Opakowanie
Zbiorcze
Przewodność cieplna
0,6W/m-K
Obrys
30,00mm x 30,00mm
Temperatura przechowywania/chłodni
72°F (22°C)
Grubość
0,0148" (0,375mm)