Ilustracja dla 8815SQ-27.94(25) jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
8815SQ-27.94(25)
Numer produktu DigiKey
1067-8815SQ-27.94(25)-ND
Producent
Numer produktu producenta
8815SQ-27.94(25)
Opis
THERM PAD 27.94MMX27.94MM 1=25PK
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 27,94mm x 27,94mm Pătrat Samoprzylepna - obie strony
Opakowanie
Zbiorcze
Przewodność cieplna
0,6W/m-K
Obrys
27,94mm x 27,94mm
Temperatura przechowywania/chłodni
72°F (22°C)
Grubość
0,0148" (0,375mm)