8815SQ-25(10)
Numer produktu DigiKey
1067-8815SQ-25(10)-ND
Producent
Numer produktu producenta
8815SQ-25(10)
Opis
THERM PAD 25MMX25MM W/ADH WHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 25,00mm x 25,00mm Pătrat Samoprzylepna - obie strony
Kategoria
Materiał
Akryl
Producent
3M (TC)
Klej
Samoprzylepna - obie strony
Seria
Podłoże, nośnik
Poliester
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Białe
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
0,6W/m-K
Typ
Taśma transferowa
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Pătrat
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Obrys
25,00mm x 25,00mm
Temperatura przechowywania/chłodni
72°F (22°C)
Grubość
0,0148" (0,375mm)