Ilustracja dla 8815OD-12.7(25) jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
8815OD-12.7(25)
Numer produktu DigiKey
1067-8815OD-12.7(25)-ND
Producent
Numer produktu producenta
8815OD-12.7(25)
Opis
THERM PAD 12.7MMX4.57MM 1=25/PK
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Białe 12,70mm x 4,57mm Okrągłe Samoprzylepna - obie strony
Kategoria
Materiał
Akryl
Producent
3M (TC)
Klej
Samoprzylepna - obie strony
Seria
Podłoże, nośnik
Poliester
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Białe
Status części
Aktywny
Przewodność cieplna
0,6W/m-K
Typ
Taśma transferowa
Trwałość magazynowa
24 mies.
Kształt
Okrągłe
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Obrys
12,70mm x 4,57mm
Temperatura przechowywania/chłodni
72°F (22°C)
Grubość
0,0148" (0,375mm)