5590H-05-240-1
Numer produktu DigiKey
1067-5590H-05-240-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
5590H-05-240-1
Opis
THERM PAD 1M X 240MM GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podkładki termiczne Szare 1,00m x 240,00mm Prostokątne Lepki - obie strony
Kategoria
Materiał
Elastomer akrylowy
Producent
3M (TC)
Klej
Lepki - obie strony
Seria
Kolor
Szare
Opakowanie
Skrzynka
Rezystywność cieplna
0,46°C/W
Status części
Aktywny
Trwałość magazynowa
12 mies.
Typ
Podkładka interfejsu, rolka
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Kształt
Prostokątne
Temperatura przechowywania/chłodni
68°F - 77°F (20°C - 25°C)
Obrys
1,00m x 240,00mm
Bazowy numer produktu
Grubość
0,0197" (0,500mm)