468MPSQ-12(6)
Numer produktu DigiKey
1067-468MPSQ-12(6)-ND
Producent
Numer produktu producenta
468MPSQ-12(6)
Opis
TAPE ADHSV TRNSFR 12X12" 1=1SHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Transfer samoprzylepny Taśma Akryl, 200MP Samoprzylepna Przezroczyste 12,00" (304,80mm) X 12,00" (304,80mm)
Kategoria
Grubość - podłoża, nośnika
0,0042" (4,2mil, 0,107mm)
Producent
3M (TC)
Szerokość
12,00" (304,80mm)
Seria
Długość
12,00" (304,80mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Przezroczyste
Status części
Aktywny
Zastosowanie
Przyłączenie, zastosowania wysokotemperaturowe
Typ taśmy
Transfer samoprzylepny
Zakres temperatur
-40°F - 300°F (-40°C - 149°C)
Klej
Akryl, 200MP
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Podłoże, nośnik
Papier siarczanowy wielopowlekany
Trwałość magazynowa
24 mies.
Grubość
0,0093" (9,3mil, 0,236mm)
Temperatura przechowywania/chłodni
70°F (21°C)
Grubość - kleju
0,0051" (5,1mil, 0,130mm)