1345CIR-0.75(250)
Numer produktu DigiKey
1067-1345CIR-0.75(250)-ND
Producent
Numer produktu producenta
1345CIR-0.75(250)
Opis
RF EMI SHLDING SHEET 0.75" 250PK
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Arkusz ekranujący 1345 Wypukła cynowana folia miedziana Produkt przewodzący, jednostronny 0,750" (19,05mm) X X 0,004" (0,09mm)
Kategoria
Grubość - całkowita
0,004" (0,09mm)
Producent
3M (TC)
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Seria
Klej
Produkt przewodzący, jednostronny
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Wypukła cynowana folia miedziana
Status części
Aktywny
Trwałość magazynowa
60 mies.
Typ
Arkusz ekranujący
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Kształt
Cylindryczne
Temperatura przechowywania/chłodni
50°F - 80°F (10°C - 27°C)
Szerokość
0,750" (19,05mm)