1181CIR-0.5(250)
Numer produktu DigiKey
1067-1181CIR-0.5(250)-ND
Producent
Numer produktu producenta
1181CIR-0.5(250)
Opis
RF EMI SHLDING SHEET 0.5" 250PK
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Arkusz ekranujący 1181 Folia miedziana Produkt przewodzący, jednostronny 0,500" (12,70mm) X X 0,004" (0,09mm)
Kategoria
Grubość - całkowita
0,004" (0,09mm)
Producent
3M (TC)
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Seria
Klej
Produkt przewodzący, jednostronny
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Folia miedziana
Status części
Aktywny
Trwałość magazynowa
60 mies.
Typ
Arkusz ekranujący
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Kształt
Cylindryczne
Temperatura przechowywania/chłodni
50°F - 80°F (10°C - 27°C)
Szerokość
0,500" (12,70mm)