1120CIR-0.5(250)
Numer produktu DigiKey
1067-1120CIR-0.5(250)-ND
Producent
Numer produktu producenta
1120CIR-0.5(250)
Opis
RF EMI SHLDING SHEET 0.5" 250PK
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Arkusz ekranujący 1120 Folia aluminiowa Produkt przewodzący, jednostronny 0,500" (12,70mm) X X 0,004" (0,10mm)
Kategoria
Szerokość
0,500" (12,70mm)
Producent
3M (TC)
Grubość - całkowita
0,004" (0,10mm)