1020BC-25-48-10
Numer produktu DigiKey
1067-1020BC-25-48-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
1020BC-25-48-10
Opis
RF EMI SHIELDING TAPE 10MX1.89"
Szczegółowy opis
RF EMI Taśma ekranująca 1020BC Folia miedziana Akryl, przewodzący 1,890" (48,00mm) X 393,701" (10,00m) X 0,001" (0,03mm)
Kategoria
Szerokość
1,890" (48,00mm)
Grubość - całkowita
0,001" (0,03mm)
Kształt
Rolka
Temperatura przechowywania/chłodni
71°F (21°C)
Długość
393,701" (10,00m)