1020BC-25-216-11(5)
Numer produktu DigiKey
1067-1020BC-25-216-11(5)-ND
Producent
Numer produktu producenta
1020BC-25-216-11(5)
Opis
RF EMI SHIELDING TAPE
Szczegółowy opis
RF EMI Taśma ekranująca 1020BC Folia miedziana Akryl, przewodzący 0,433" (11,00mm) X 8,504" (216,00mm) X 0,001" (0,03mm)
Kategoria
Szerokość
0,433" (11,00mm)
Grubość - całkowita
0,001" (0,03mm)
Kształt
Prostokątne
Temperatura przechowywania/chłodni
71°F (21°C)
Długość
8,504" (216,00mm)