1020BC-25-12.5-10
Numer produktu DigiKey
1067-1020BC-25-12.5-10-ND
Producent
Numer produktu producenta
1020BC-25-12.5-10
Opis
RF EMI SHLDING TAPE 10M X 0.492"
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Taśma ekranująca 1020BC Folia miedziana Akryl, przewodzący 0,492" (12,50mm) X 393,701" (10,00m) X 0,001" (0,03mm)
Kategoria
Szerokość
0,492" (12,50mm)
Producent
3M (TC)
Grubość - całkowita
0,001" (0,03mm)
Seria
Klej
Akryl, przewodzący
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Folia miedziana
Status części
Aktywny
Trwałość magazynowa
12 mies.
Typ
Taśma ekranująca
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Kształt
Rolka
Temperatura przechowywania/chłodni
71°F (21°C)
Długość
393,701" (10,00m)