2J7615B-915
Numer produktu DigiKey
4350-2J7615B-915-ND
Producent
Numer produktu producenta
2J7615B-915
Opis
915MHZ/SIGFOX/LORA
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz ISM, LoRa, Sigfox, Zigbee™ Kopuła Anteny RF 902MHz - 928MHz 2,5dBi SMA męskie Mocowanie skręcane
Kategoria
VSWR
2,1
Producent
2J Antennas
Straty odbiciowe
-10,1dB
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
2,5dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
25 W
Standard/grupa RF
802.15.4, pasmo ogólne ISM
Funkcje
Kabel - 3m
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Zakończenie
SMA męskie
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Stopień ochrony
IP67, IP69K
Zakres częstotliwości
902MHz - 928MHz
Typ mocowania
Mocowanie skręcane
Typ anteny
Kopuła
Wysokość (maks.)
2,000" (50,80mm)