120-202EAD-Q02
Numer produktu DigiKey
480-3120-ND
Producent
Numer produktu producenta
120-202EAD-Q02
Opis
THERMISTOR NTC 2KOHM 3442K PROBE
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
termistory NTC 2k Sonda cylindryczna, szklana
Kategoria
Wartość tolerancji B
±2,6%
Producent
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
B0/50
3442K
Seria
Temperatura robocza
-60°C - 300°C
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - przewodu odprowadzenia
1,25" (31,80mm)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające
Rezystancja w omach przy 25°C
2k
Obudowa / skrzynia
Sonda cylindryczna, szklana
Tolerancja rezystancji
±20%