Wieloprotokołowy dwurdzeniowy moduł LPWAN STM32WL5MOC firmy STMicroelectronics
Integracja urządzenia STM32WL55JC
  • Dwurdzeniowy procesor Arm® Cortex®-M0 oraz Arm Cortex-M4
  • Adaptacyjny akcelerator czasu rzeczywistego (ART) o prędkości do 48MHz
  • 256kB pamięci Flash
  • 64kB pamięci SRAM z nadajniko-odbiornikiem radiowym na częstotliwości poniżej 1GHz
  • Wbudowane kryształy dla radiowego oscylatora krystalicznego z kompensacją temperatury (TCXO) 32MHz oraz zegara czasu rzeczywistego (RTC) 32kHz
  • Zajmowana powierzchnia STSAFE-A110
  • Metaliczna powłoka ekranująca
Obsługa
  • Częstotliwości od 864MHz to 928MHz