PLN | EUR | USD

Przyspieszenie działań firmy Grand Farm dzięki światowej klasy wsparciu

Inicjatywa badawczo-edukacyjna firmy Grand Farm; przedsięwzięcie, które kiedyś uważano za mrzonkę, staje się rzeczywistością. Firma Grand Farm i współpracująca z nią organizacja Emerging Prairie dążą do wykorzystania potencjału technologicznego i rolniczego Środkowego Zachodu. Zasoby naturalne tego obszaru, pogoda, system edukacyjny i społeczność pozwalają firmie Grand Farm wykorzystać ten potencjał do opracowania rozwiązań technologicznych i ludzkich dla rolnictwa w nowej erze.

W 2018 roku na wykładzie TEDxFargo prowadzonym przez przedsiębiorcę Barry'ego Batchellera publiczności zadano następujące pytanie: „Co jest najważniejsze w naszym regionie?” Jakie cele pozwoliłyby poprawić jakość życia ludzi w naszym regionie i na całym świecie? Jak możemy rozsławić Dakotę Północną, wykorzystując mocne strony naszej społeczności? Firma Grand Farm uznała to za okazję do rozwiązania problemów, z którymi boryka się najstarsza forma przedsiębiorczości człowieka - rolnictwo.

Problemy, z którymi borykają się rolnicy i hodowcy, są ogromne - kurcząca się siła robocza, rosnąca liczba ludności na świecie i rosnące potrzeby technologiczne oznaczają, że potrzebują oni rozwiązań i to szybko. Biorąc pod uwagę, że według przewidywań populacja świata do 2050 wzrośnie do 9 miliardów, w jaki sposób zamierzamy wykarmić tak dużą społeczność globalną?

Firma Grand Farm pracuje nad rozwiązaniem tych kluczowych problemów za pomocą zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Część rozwiązania stanowią bezzałogowe systemy powietrzne, autonomiczne pojazdy naziemne i rolnictwo precyzyjne.

Kluczowym elementem tej układanki jest firma Digi-Key jeden z najszybciej rozwijających się dystrybutorów komponentów elektronicznych w świecie. Zawsze posiadając na stanie magazynowym miliony produktów, firma Digi-Key znajduje się na pierwszej linii frontu, jeśli chodzi o dostarczanie produktów elektronicznych tak szybko, jak to możliwe. Ich niesamowite wsparcie umacnia ducha przedsiębiorczości, który z kolei sprzyja firmie Grand Farm i jest motorem napędowym innowacji pozwalającym rozwiązać wyzwania, przed którymi stają rolnicy na całym świecie.

Informacje o autorze

Image of Andrew Parsons

Andrew pochodzi z południowej części Fargo i jest absolwentem Uniwersytetu Stanowego Dakoty Północnej, gdzie uzyskał tytuł w dziedzinie marketingu. Andrew dołączył do organizacji Emerging Prairie jako stażysta ds. marketingu cyfrowego na początku 2019 roku, a następnie rozpoczął pracę na pełnym etacie jako koordynator ds. marketingu cyfrowego w lipcu 2019 r. Ostatnio awansował na stanowisko kierownika ds. marketingu i obecnie odpowiada całościowo za marketing we wszystkich kanałach Emerging Prairie, Emerging Digital Academy oraz Grand Farm. Pasjonuje się marketingiem cyfrowym, obecnością online i tworzeniem społeczności. Stale inspiruje się ludźmi z naszego regionu i zawsze jest gotowy do pożytecznego działania.

More posts by Andrew Parsons