MLAST32MAB7106MPNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Taiyo Yuden
In Stock: 1 000
Datasheet
In Stock: 588
In Stock: 57
In Stock: 875
10 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
MLAST32MAB7106MPNA01
DigiKey Part Number
587-MLAST32MAB7106MPNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MLAST32MAB7106MPNA01
Description
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MLAST32MAB7106MPNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)