CGA5H2C0G2A822J115AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 1 183
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 2 781
Datasheet
Upgrade
Direct
Murata Electronics
KEMET
KEMET
8200 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)