CGA5H4NP02W822J115AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 1 141
Datasheet
8200 pF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)