C1206C822J2GACAUTO is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 2 829
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 3 930
Datasheet
TDK
TDK
8200 pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)