CGA4J3X5R1V105M125AB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 4 110
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 3 255
Datasheet
Upgrade
Similar
Similar
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Murata Electronics
1 µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)