MAASH32MSB7225MPNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
In Stock: 846
TDK
In Stock: 732
2.2 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
MAASH32MSB7225MPNA01
DigiKey Part Number
587-MAASH32MSB7225MPNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MAASH32MSB7225MPNA01
Description
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Detailed Description
EDA/CAD Models
MAASH32MSB7225MPNA01 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)