OTETGLLTNF-125.000000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
ECS Inc.
Connor Winfield
In Stock: 20
Parametric Equivalent
TXC CORPORATION
In Stock: 455
Parametric Equivalent
Aker Technology Corp
SiTime
SiTime
Shenzhen SCTF Electronics
Renesas Electronics Corporation
125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
OTETGLLTNF-125.000000
DigiKey Part Number
1664-1074-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OTETGLLTNF-125.000000
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Detailed Description
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
75mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.063" (1.60mm)