S200X150YAJ
DigiKey Part Number
298-18719-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S200X150YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATING WHT 24/SHT
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 2.00" x 1.50" (50.8mm x 38.1mm)
Category
Color
White
Manufacturer
Panduit Corp
Material
Polyester
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Part Status
Active
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
2.00" x 1.50" (50.8mm x 38.1mm)