S200X400YAJ
DigiKey Part Number
298-18726-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S200X400YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATING WHT 8/SHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 2.00" x 4.00" (50.8mm x 101.6mm)
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C
Label Size
2.00" x 4.00" (50.8mm x 101.6mm)