S200X225YAJ
DigiKey Part Number
298-10092-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S200X225YAJ
Description
LABEL SELF LAMINATING WHT 16/SHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 2.00" x 2.25" (50.8mm x 57.2mm)
Packaging
Box
Operating Temperature
-54°C ~ 107°C
Label Size
2.00" x 2.25" (50.8mm x 57.2mm)