UWZ1V4R7MCL1GB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 3 773
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 5 469
Datasheet
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
Chemi-Con
4.7 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C