12107C102KAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Direct
Knowles Syfer
Direct
KEMET
Knowles Syfer
KEMET
1000 pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)