12105C822JAT2A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 3 010
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
Direct
KEMET
Knowles Syfer
KEMET
8200 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
12105C822JAT2A
DigiKey Part Number
12105C822JAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
12105C822JAT2A
Description
CAP CER 8200PF 50V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.037" (0.94mm)