AS8C801801-QC150N is out of stock and backorders are currently unavailable.
Datasheet
SRAM - Synchronous, SDR Memory IC 9Mbit Parallel 150 MHz 3.8 ns 100-TQFP (14x20)
AS8C801801-QC150N
DigiKey Part Number
AS8C801801-QC150N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AS8C801801-QC150N
Description
IC SRAM 9MBIT PAR 150MHZ 100TQFP
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
AS8C801801-QC150N Models
Clock Frequency
150 MHz
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)