71V67803S133PFG is Obsolete and no longer manufactured.
Datasheet
SRAM - Synchronous, SDR Memory IC 9Mbit Parallel 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
71V67803S133PFG
DigiKey Part Number
71V67803S133PFG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
71V67803S133PFG
Detailed Description
Clock Frequency
133 MHz
Access Time
4.2 ns
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)