ATS-HP-D5L150S53W-122
DigiKey Part Number
ATS2536-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ATS-HP-D5L150S53W-122
Description
HEAT PIPE ROUND 5 OD 150MM
Detailed Description
Heat Pipe Round Copper Sintered
Length
5.906" (150.00mm)
Diameter
0.197" (5.00mm) OD
Operating Temperature
30°C ~ 120°C
Power - Cooling
67.5W @ 150mm